Menu

Mama z pasją

100% mamy z nietypowym charakterem

Darmowe Gadżety Szkolne

izabelaokroj

Witam. Dziś pragnę się z Wami podzielić pewną informacją.

 
Otóż na Fanpage Bloga napłynęła wiadomość o akcji, której za zadaniem jest otrzymanie darmowych gadżetów szkolnych. Osoba, która do mnie napisała to Pan Mateusz Pawłowski – absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.
dar3
Jak z nazwy akcji „darmowe gadżety szkolne” wynika chodzi tu o rozdawanie przyborów szkolnych typu zeszyty, notatniki, naklejki, plany lekcji i zakładki do książek. Pan Mateusz zdecydował, że zajmie się właśnie taką pomocą. Przybory są fundowane dobrowolnie przez kilka firm.
dar21
 
Rok szkolny zacznie się już za tydzień. Koszta przygotowanie jednego dziecka na nadejście tego dnia są ogromne. Sądzę, że inicjatywa Pana Mateusza jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli brakuje Wam lub Waszym znajomych tych drobiazgów, o których wspomniałam wyżej to warto skorzystać z akcji.
 dar13
 
Drugą sprawą jest, jeśli sami pragniecie wesprzeć daną akcję i chcielibyście przekazać gadżety, które następnie trafią do dzieci to jest taka możliwość. Możecie skontaktować się z Panem
Mateuszem pod numerem: 505-904-182 lub na Facebook'u.
 
Link na Stronę akcji „darmowe gadżety szkolne”:
___________________________________________
Zapraszam do odwiedzin na bardzo luźnym,
ale przyjemnym Blogu młodej Blogerki:
___________________________________________
FB FANPAGE:
INSTAGRAM: izabelaokroj.blox.pl
 
 

© Mama z pasją
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci