Menu

Mama z pasją

100% mamy z nietypowym charakterem

Dobry powrót

izabelaokroj
Witam wszystkich.
Miło zaskoczył mnie fakt wielu polubień Fanpage na FB, ilość udostępnień ostatniego wpisu z Bloga oraz Wasza aktywność. Miłooo.
 
U mnie powrót do pracy po urlopie był bardzo udany, stęskniłam się za wszystkimi.
 
Jeden dzień po pracy postanowiłam zarezerwować tylko i wyłącznie dla Darii, ponieważ minęło trochę czasu od naszego ostatniego spotkania. Sporo tematów poruszonych, o niektórych lepiej na głos nie wspominać, ale w szczególności rozmowa ciągnęła się o motoryzacji.
Następnego dnia w pracy odwiedziła mnie Tatiana z informacją, że wraca na Ukrainę na pewien czas. Już za nią tęsknie, ale na szczęście istnieje Instagram i Facebook. W kontakcie jesteśmy praktycznie cały czas, a jak wróci to gdzieś na pewno się wybierzemy.
 ar1
Dziś miałam dzień wolny, więc pozałatwiałam wszystkie sprawy do końca odnośnie mojego największego marzenia – teraz zostało tylko zrealizować je maksymalnie. Oj, trochę się nalatałam przez to po urzędach i innych miejscach, ale mam to. Teraz tylko dokończyć, hah.
Druga sprawa to kolejne marzenie, troszkę mniejsze, ale też jest w trakcie realizacji. Będą dostępne naklejki z linkiem mojego Bloga. Większość już zarezerwowana, jiiiipi. Zostały wolne jeszcze 3 sztuki.
Dziękuję za dziś Patrykowi, za odwiedziny i wspólną trasę, szczerą rozmowę.
 ar21
Jutro i pojutrze do pracy. Pewnie kurier odwiedzi mnie z moimi nowymi zakupami dla mojej córuni, zaszalało mi się, hehe. Najprawdopodobniej niedziela wolna, aż dziwnie mieć kolejną niedzielę z rzędu wolną, ale z chęcią ją przyjmuję, heh. Może coś się wykombinuje z Darią i Ramoną, hmm.
 
W następnym tygodniu szykuje się warkoczykowe szaleństwo z Kasią. Już się nie mogę doczekać. Na mojej głowie pojawią się nowe kolorki i nie będzie ich mało. Będzie cudownie!
 ar32
Z Martą i Kamilem już się szykują plany na ostatni weekend, uwaga, sierpnia. Nie ma to jak planować coś aż tak w przód, ale wiadomo, że jak nie wypali to co planujemy to wymyślimy coś innego na te dni, hehe.
 
W tym wpisie to już wszystko. Dziękuję za Waszą obecność!
piwonia1
Znajdziesz mnie również na Instagramie:
izabelaokroj.blox.pl
 
Zaproś swoich znajomych do polubienia strony na FB:
 
Zapraszam do polubienia strony Kasi robiącej z włosów cuda:
(zdjęcia warkoczyków ze strony Kasi)
 
 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

© Mama z pasją
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci