Menu

Mama z pasją

100% mamy z nietypowym charakterem

Plotki i ploteczki

izabelaokroj

Witaj. Dziś będzie krótko, zwięźle i na temat, a do tego bez owijania w bawełnę, czy używania wyszukanych słów. Będzie prosto.

Znasz to uczucie, gdy jesteś na językach ludzi? Ja tak, znam to cudowne uczucie. Doskonale widzę komu nie pasuje moje życie, styl bycia, pogląd, ubiór, tatuaże albo chociaż osoby, z którymi się trzymam. 

Bywa też tak, że całkiem na początku możemy sobie czymś zasłużyć, aby być czyimś newsem do rozpowszechniania dalej. Wiadomo. Noga się może Nam powinąć. Gorzej robi się, gdy po tym jednym błędzie ludzie nie potrafią znaleźć czegoś nowego, nie umieją podłożyć tobie "świni" (albo kłody - jak kto woli) pod nogi i zaczynają rozpowiadać to co im ślina na język przyniesie. Wszystko można do pewnego czasu ignorować, ale wiecznie się nie da, bo każdemu z Nas kiedyś cierpliwość się kończy.

Nauczyłam się dość dużego odbierania wszystkich pomówień na mój temat z pewnym dystansem. Oczywiście póki plotki zostają plotkami, a nie przeradzają się w groźby...

Teraz tak dla sprostowania kilku spraw i ploteczek (co już napisalam na instagramie): jestem wolna (statusowo, bo uczuciami i myśleniem nie), nie jestem w żadnym związku (a już napewno nie interesuje mnie poligamia), jestem posiadaczką kilku (nawet sporych) tatuaży, nie jestem typem marzycielki (wole działać), traktuje ludzi ze wzajemnością. Jeśli któreś z moich sprostowań nie pasuje do tego co o mnie opowiadano, cóż, nie jest to mój problem tylko osoby plotkującej i tej latwowiernej.

Na zakończenie powiem tylko tyle tym, którzy cierpieli przez plotki, że każdy sobie rzepke skrobię, ale kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Moi Drodzy, do każdego kto Was zranił/nie docenił opowiadając o Was plotki karma wróci, a My się cieszmy życiem, ponieważ nikt go za Nas nie przeżyje i nie żyjmy tak by wszystkim wokoło było dobrze, bo to my mamy czerpać radość z Naszego istnienia.

Pozdrawiam.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • ameba6

  Skoro karma wraca i plotkarz wpadnie w wykopany przez siebie dołek to po co się nim przejmować? ; ) Głowa do góry i niech dalej zazdroszczą tatuażu i tej poligamii, która pewnie im samym się marzy. Moja ciotka kiedyś podobne plotki podsumowała dowcipem:
  Rozmawiają dwie sąsiadki:
  - Ty słyszałaś, jak się powodzi tej Kowalskiej?
  - Nooo, nie dość, że ma męża i kochanka, to jeszcze ją zgwałcili. Ta to ma szczęście.

 • evelikeeve

  Hejka zapraszam na mojego bloga ciąża i porady! A także sprawozdania z ciż MNOGIEJ!!!
  omgdziecko.blox.pl

© Mama z pasją
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci