Menu

Mama z pasją

100% mamy z nietypowym charakterem

Długa przerwa

izabelaokroj

Witam Was po długiej przerwie. Minęło aż 9 dni, a tego jeszcze nie było.

Powiem Wam tak.. nastąpiły u mnie spore zmiany. Ten wpis nie będzie tak długi jak poprzednie, ponieważ piszę go po pierwszym dniu spędzonym w nowej pracy i muszę nabrać sił na jutro także w skrócie dziś opowiem mniej więcej o wszystkim.

Chwalilam się Wam, że przeszłam pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną, a teraz mogę powiedzieć, że pracuję. Jestem dziś już trochę padnięta, ale to przez ilość nowych informacji. Jutro pewnie czeka mnie podobna dawka nowości do zapamiętania. W każdym razie jestem nastawiona pozytywnie.

Kolejną zmianą jest to, że nie jestem w związku i wróciłam do rodziców. W związku z tym mam kilka planów na przyszłość, które dzielą się na plan A i w razie wypadku jest jeszcze w rękawie plan B.

Dziękuję za pomoc w przeprowadzce/wyprowadzce Darii i Patrykowi. Dziękuję także jeszcze jednej (pewneeej) osobie, która poprawia mi humor każdą wiadomością lub rozmową.

Ach, dziękuję także Wam za odwiedzanie mojego fanpage na facebooku podczas mojego milczenia, jak i polubienie mojej strony.

Ze względu na brak czasu postaram się wrócić do dodawania jednego postu na tydzień. Chyba, że znajdę odrobinę więcej wolnej chwili to postaram się odzywać jak najczęściej.

Do zobaczenia.

 

Instagram: izabelaokroj.blox.pl

 

© Mama z pasją
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci