Menu

Mama z pasją

100% mamy z nietypowym charakterem

Komentarze

izabelaokroj

Witam bardzo serdecznie wszystkich moich Czytelników. Mam nadzieję, że piątkowy wpis przypadł Wam do gustu. Przepraszam natomiast, że dzisiejszy post pojawił się tak późno, ale dopiero o 20:45 zaczęłam go pisać. Dzisiejszy temat będzie krótki, ale mam nadzieję, że dosadnie się wypowiem na każdy komentarz dodany do poprzednich postów.

Na początku sądziłam, że nie będzie takich sytuacji na moim Blogu, ale skoro pojawiło się kilka nie miłych komentarzy, a jestem pewna, że wszyscy hejtujący zaglądają tutaj częściej niż osoby, które były uprzejme. A wszystko zaczęło się niewinnie od dzisiejszego Tymbarka, który pod swoją zakrętką krył hasło "Powiedz komuś coś". Więc zacznę od najświeższych komentarzy.

tymbark

Numer 1:
"Witam, podziwiam Ciebie za to, że dzielisz się swoim życiem z innymi :) Jednak czytając Twój blog zastanawiam się czy ukończyłaś szkołę. W swoim tekście używasz wiele powtórzeń oraz zwrotów, których nie powinnaś używać tj. w każdym bądź razie ( poprawnie : bądź co bądź lub w każdym razie). Nie chcę się Ciebie czepiać ale to sprawia, że tekst się źle czyta, to ważne by czytelnik doczytał Twoją prace do końca :) A... i skoro pisałaś, że zrobiłaś sałatkę owocową to dlaczego nie umieściłaś swoich zdjęć tylko zdjęcia, które można ściągnąć z internetu?"
ODPOWIEDŹ: Tak, ukończyłam i posiadam wykształcenie średnie. Mam nadzieję, że Ty masz znacznie wyższe od mojego. Niestety Twój komentarz mnie NIE interesuje, ponieważ nie posiadasz żadnych wpisów. A po za tym PO-PRA-WNIE jest "ciekawa życia" a nie "ciekawska" ;) a co do zdj to może nie sprawny aparat. Niby taka spostrzegawcza z Ciebie osóbka a jednak nie do końca :)

Numer 2:
"Widzę, że nie przyjmujesz porad i nie chcesz polepszyć swoich wpisów, by zaciekawić czytelników. Nie chciałam w żaden sposób Ciebie skrytykować. Chciałam tylko zwrócić Ci uwagę, bo może dopiero zaczynasz z pisaniem, a ciekawe teksty i zdjęcia przyciągają czytelników. Czasem warto wysłuchać innych. A pro po mojej nazwy to nie ma nic wspólnego z poprawnością a bardziej z serwisem, który cały czas pokazywał mi czerwone pole podczas rejestracji :)"
ODPOWIEDŹ: Nie jestem pewna, czy przyjmować porady od kogoś kto nie pisze i nie dodaje wpisów. Nie widzę także danego Bloga na wyższych miejscach w rangingu od mojego. Może się wywyższam, przepraszam. Lecz jakoś doceniam uwagi i porady od osób, które już pewną rangę przyjęły albo od czytelników poprzez wiadomości na Fanpage. Jeśli serwis nie pozwolił utworzyć Tobie poprawnej nazwy to najwidoczniej powinnaś była wpaść na inny login, więc także to nie daje Tobie powodów aby czepiać się innych. No i oczywiście, przyjęłabym twoje uwagi, gdyby nie fakt, że zdanie "[...] zastanawiam się czy ukończyłaś szkołę" raczej nijak był związany z krytyką, a bardziej UBLIŻANIEM.

Numer 3:
"Bała bym się robić sobie tatuaże, jakoś bardziej mi to kojarzy się z oszpecaniem niż z upiększaniem ale to sprawa gustu. Będę tu zaglądać bo ładnie opisujesz."
ODPOWIEDŹ: zależy wszystko komu oddaje się skrawek swojego ciała pod igłę, ale uszanuję inne zdanie (podobne mają moi rodzice) oraz dziękuję, że podobają się Tobie moje teksty:)

Numer 4:
"ja też nie jestem fanką tatuażu... nie podobają mi się, a poza tym nie lubię bólu. natomiast akceptuję fakt, że innym się to podoba, moja mama na 50 urodziny zrobiła sobie dwa tatuaże, moja przyjaciółka parę lat temu też się zdecydowała na tatuaż. w karierze pedagożki spotkałam na pewno jednego ucznia z tatuażem. na ogół spotykam się z fascynacją, ale na wykonanie jest za wcześnie w gimnazjum, o czym przypominam i uczniom, i rodzicom. pozdrawiam!"
ODPOWIEDŹ: w gimnazjum ciało jeszcze się zmienia i jest to o wiele za szybko. Ja zaczęłam w wieku 18 lat. Nie żałuje ani jednego tatuażu, ponieważ dałam to zrobić odpowiedniej osobie. Różne są rodzaje tatuażu, a na pewno można mieć subtelniejsze. Na początku takie chciałam posiadać, ale teraz "tak jakoś" zaostrzają wraz z moimi przejściami... i dziękuję, że akceptujesz tatuaże u innych osób :)

Numer 5:
"Sylwestra spędziłam we własnym pokoju, układając puzzle 1000 elementów. A nowy rok opiłam zwykłą wodą. :) Muszę przyznać, że nawet mi się podobało."
ODPOWIEDŹ: Podziwiam za cierpliwość. Ja akurat jeśli chodzi o puzzle nie słynę z wytrwałości. Ciekawe, ile czasu zajęło Ci układanie. Dziękuję.

Numer 6:
"bez bratniej duszy trudno żyć. oby tak dalej. wszystkiego dobrego w nowym roku."
ODPOWIEDŹ: Zgadzam się. Wzajemnie.

Numer 7:
"Dobrze przeczytać kilka słów otuchy w temacie wyprowadzki. Mam nadzieję, że i w moim przypadku tak będzie. Pozdrawiam"
ODPOWIEDŹ: Miło mi widzieć taki komentarz. Dziękuję.

Numer 8:
"Dobrze się czytało oby tak dalej :)"
ODPOWIEDŹ: Dziękuję.

Numer 9:
"Coraz częściej prawdziwi przyjaciele okazują się osobami, które nie koniecznie są tacy '' prawdziwi '' Niestety takie jest życie. Ale ten wpis bardzo mi się podoba. Zawiera wszystko co powinno się tam znaleźć :) Pozdrawiam ;)"
ODPOWIEDŹ: Tak już w życiu bywa. Czas i przeżycia wszystko Nam pokazują. Dziękuję bardzo.

Numer 10:
""Kto ma wielu przyjaciół, ten nie ma przyjaciela"
napisał słusznie pewien filozof. Przyjaźń jest trochę
podobna do miłości - nie możemy mieć zbyt wielu
przyjaciół, tak jak nie możemy kochać zbyt wielu osób
naraz. Dopiero czas pokaże, czy przyjaźń przetrwa.
Ale jak napisała Weronkaaaa, to ładny wpis :)"
ODPOWIEDŹ: Zgadzam się w stu procentach. Lecz już ta czwórka osób jest tak długo przy mnie, że jestem pewna ufając im niczego nie zrobią przeciwko mojej osobie. Dziękuję.

Numer 11:
"Widzisz drzazgę w czyimę oku , która sama wbijasz . Nie ładnie mówić o kimś ze jest fałszywy, robiąc mu świństwa za plecami .;)"
ODPOWIEDŹ: Nie będę odpowiadać na Twoje prowokację, aby publicznie nie wyciągać czyiś brudów. Nie ładnie, że mówisz te słowa zakrywając się tym kto pierwszy zawinił. Mam dwie propozycję na to kim jesteś, ale wolę nie ciągnąć tematu sprzed tygodnia, gdyż nie mam w zwyczaju na tym blogu wracać do przeszłości i ludzi nie wartych wspominania. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i dziękuję za obserwację mojego życia po za blogiem. Mam nadzieję, że możliwość skomentowania mojego postu pomogła Ci poprawić swoje życie prywatne :)

_______________________

Jak widać po komentarzach, które do tej pory otrzymałam spotkałam się już z krytyką, typowym hejtem, pochwałą i interpretacją mojego tekstu na swój sposób. Dziękuje wszystkim odwiedzającym, komentującym, udostępniającym i pozostawiającym like na moim Fanpage na Facebooku, do którego dodaję link niżej:
https://www.facebook.com/izabelaokrojbloxpl/

 lapka_w_gore

 

© Mama z pasją
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci