Menu

Mama z pasją

100% mamy z nietypowym charakterem

Każdy jest jedyny w swoim rodzaju

izabelaokroj

Witam. Jak minęły Tobie te trzy dni od mojego ostatniego wpisu? Wydarzyło się coś? Dziękuję za 95 polubień na Fanpage.

lapka_w_gore1

Dziś troszkę wrócimy do wpisu "Przyjaźń". Tym razem postanowiłam każdego z moich Przyjaciół opisać w kilku słowach. Widziałam już kilka wpisów na stronie Bloxa, gdzie poruszano taki temat. Pomyślałam, a może czas i na mnie? Podejmuję wyzwanie. Opiszę. Później z jednego z opisów przejdę w temat mojej drugiej pasji. Zaczynamy.

Na pierwszy ogień leci spokojna Marta.
Pewnie jak to przeczyta to mnie zje w całości, haha. Martuś... pamiętam jeszcze początki znajomości, nie lubiła mnie - jakie były powody, nie ważne, teraz z biegiem lat się z tego śmiejemy. Często ze sobą piszemy, oj, bardzo często - każdego dnia (całe dnie). Mija już któryś rok, a my tak faktycznie nie byłyśmy nigdy pokłócone ze sobą. Fakt, były momenty, że zdania były podzielone, różne, ale to nic. Nigdy nie doszło do wyostrzonej wymiany zdań. Trochę wysłodzę, bo Marta jest kochaną osóbką, broni swoich. Na początku miałam ją za spokojną osobę i rzeczywiście taki spokój od Niej emanował. Jednak jak u każdego z Nas są takie dni, gdzie jesteśmy źli, nerwowi, zmęczeni, padamy z nóg i wtedy jedyne czego szukamy to tej osoby, której możemy się wygadać, więc dzięki takim sytuacjom poznałam także bardziej ostrzejszy charakterek Marty. Cóż jeszcze mogłabym powiedzieć? Nadajemy na tych samych falach, więc dla mnie Marta posiada ogromne poczucie humoru (w ogóle względem mnie, a to się może przydać poznając mój czarny humorek). Ma synka o imieniu Marcel. Lubimy patrzeć jak moja Córeczka chodzi z Nim za rączkę lub jak po kryjomu dzielą się ostatnim chrupkiem. Jak to mówią.. dzień bez danej osoby jest dniem straconym? Mam tak wobec Niej.

marcia

Skoro już przy Kobitkach to teraz czas na szczerą Darię.
Darię, jak już we wcześniejszym wpisie wspominałam, poznałam w gimnazjum. Też nie specjalnie za mną przepadała (no co te baby? Haha). Charakterystyczny dla Niej znak? Czerń, wszędzie czerń i ten Opos(żartobliwie nazwana futrzana kamizelka - nie zabij mnie). No i nie można zapomnieć także jej tekstu "love krowę". Chyba tylko Daria jest taką osobą, którą mogę skrytykować, a ona wie, że ja żartuję. A ja w odzewie muszę być przygotowana, że w moja stronę poleci coś gorszego. Czarny humor? Odwzajemniony. Obrażanie się? Nie, nie istnieje, bo wszystko sobie wyjaśniamy. Nawet gdybyśmy miały przy tym "beksować" to i tak to sobie wyjaśnimy. Zrozumienie? W 90% występuje między Nami. Są tylko pewne sytuacje, gdzie potrzebujemy trochę więcej czasu na wczucie się w to, o co wtedy któraś z Nas przeżyła. Szczerość jest między Nami chyba ponad wszystko. Czym trafiła w moje serce? Tym tekstem, cytuję: "jesteś fest babka, a jak będzie źle to Ci pomogę".

wilku_i_pani

Przez wspólne zainteresowania.. czas na Kamila.
Trochę się działo w tej Naszej relacji zanim zaczęliśmy nazywać to Przyjaźnią, ale teraz tylko wspominamy z uśmiechem to wszystko, hehe. Nie działo się u Niego ostatnio najweselej, ale nie będę się na ten temat rozpisywać, ponieważ to nie miejsce na takie rzeczy. Trochę Go to zmieniło, ale w moich oczach i tak zawsze będzie zaje.. mega fajnym przyjacielem. Kamil jest pozytywnym gościem, można mu o wszystkim powiedzieć. Co najważniejsze, nie zależy mu na tym aby mi pocisnąć, ale powie jak on to wszystko odbiera i jakie jest jego zdanie na dany temat. Stara się zrobić wszystko, aby wesprzeć tylko po to by zobaczyć prawdziwi uśmiech na twarzy osób, które są mu bliskie. Ale co jeszcze się liczy od początku? Jest jednak ta pasja, nazywa się BMW. Kamil potrafi o tym tak opowiadać, że chce się go słuchać. Wszystko dokładnie jest w stanie objaśnić. Po prostu ma Facet Pasję. Nie niszczy swojego zdrowia ani innych, jak połowa ludzi, która swoje zainteresowania kieruje w różnego typu używki. Nie potrafię czasem zrozumieć głupich odzywek na temat BMW i kierowców tych aut.

bmw

Może by tak teraz przestraszyć Patryka?
W Technikum w sumie znaliśmy się tylko z widzenia, może czasem na korytarzu poleciało w moją stronę "cześć" i lekki uśmiech. Tak faktycznie to zaczęliśmy gadać chyba dopiero jak zabrałam papiery przenosząc się do innej szkoły. Patryk jest osobą, która stara się zrozumieć wszystko i wszystkich - takiego co najmniej ja go znam. Nigdy nie zrobił by niczego przeciwko komuś. Za co go doceniam? Za to, że nie powie nigdy złego słowa o osobie, którą lubi, nigdy za plecami nie zrobi żadnego świństwa. Wesprze jak może, stanie za mną i wiecie co? Podniesie na duchu. Obojętnie jakiej głupoty w życiu bym nie popełniła to od Niego usłyszę "stało się, było i minęło" i to daje takiego kopa, ponieważ nie drąży tematu, nie pyta co dalej. Można się mu wygadać i nie dostać za to "po łapach". Wysłucha i unosi się wtedy w powietrzu takie coś, że ta sytuacja najwyraźniej musiała się stać. Dzięki Niemu nie odczuwam takiego przytłoczenia.

cygaro

Każdy z moich Przyjaciół jest jedyny w swoim rodzaju. Każdy reaguje inaczej, doradzi inaczej, spojrzy na każdą sytuację z innej strony. Mają swoje hobby, zainteresowanie i każdy inaczej spędza czas wolny. Z nikim nie da się nudzić. Na żadnym z nich nie da sie przejechać. Lata i ilość przeżyć zrobiły już swoje.

Zapraszam Ciebie na Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/izabelaokrojbloxpl/

 [zdjęcia BMW z prywatnej galerii Kamila]bmw2

 

© Mama z pasją
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci